FUNČKNÍ NÁTĚRY PROTECTAM - NANOTECHNOLOGIE 

Naše společnost je nově certifikována výrobcem pro nabídku a aplikaci funkčních nátěrů PROTECTAM FN®, a proto vás na tomto místě chceme stručně seznámit s touto převratnou nanotechnologií a možnostmi jejich užití právě pro vás. Pokud vás naše nabídky zaujala a chcete vědět, jak vám nanotechnologie mohou pomoci ochránit váš majetek a ozdravit prostředí, ve kterém se pohybujete a ulehčit tak například alergikům ve vaší domácnost, neváhejte nás kontaktovat.

Funkční nátěry PROTECTAM FN®, které slouží k vytvoření fotokatalytického funkčního povrchu, splňují veškeré technické a hygienické normy stanovené pro jejich používání v domácnostech, zdravotnických zařízeních, potravinářských a průmyslových provozech a ve stavebnictví na náročném trhu EU, USA a dalších zemích.

Jejich fotokatalytická účinnost na rozklad organických i konverzi anorganických látek a na likvidaci mikroorganismů byla testována a ověřena řadou odborných pracovišť v ČR i v zahraničí.

Základním funkčním prvkem technologie jsou nanokrystaly fotokatalyzátoru. Jsou koncentrovány na povrchu útvarů porózní struktury zaschlé nátěrové vrstvy. Tím je dosaženo obrovské plochy využitelného povrchu těchto krystalů. 1m2 Funkčního povrchu v sobě obsahuje 500m2 této plochy.

Krystaly TiO2 jsou polovodičem, který transformuje světelnou energii v elektro-chemickou sílu schopnou účinně čistit vzduch, vodu i půdu, likvidovat mikroorganismy a zajišťovat samočištění povrchů. Tento efekt patří mezi fotochemické reakce a nazývá se fotokatalýza.

 

Letáky ke stažení

Alergici
Bazény
Fasády
Graffiti
Kuchyň
Mateřská škola
Mazlíčci
Památky
Potravinářské provozy
Sochy
Zateplené fasády
Zdravotnická zařízení

 

Certifikát

Certifikát NANOTRADE

 

Napsali o nás

Český nanonátěr likviduje bojové plyny

 

Pro bližší informace nám napište nebo zavolejte:

Michal Pluháček, +420 773 096 666, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jiří Burgr, +420 777 894 667, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Ing. Petr Stříbrnský, +420 777 145 588, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.