O NÁS

Společnost Správa řemesel, společnost s ručením omezeným byla založena v roce 2012 jako nástupce dodavatelské společnosti, která se v oboru výstaby a rekonstrukce pohybuje již dvacet let.

Jsme moderní a dynamicky se rozvíjející společnosti, zabývající se stavební činností všeho druhu. Velmi si zakládáme na solidním jednání s klienty. Neustále sledujeme nejnovější trendy a technologie tak, aby naši zákaznící dostali ty nejlepší služby.

Potřebujete opravit byt? Vymalovat? Namontovat sádrokartony? Položit dlažbu? Tohle a mnohem více vám nyní nabízí firma Správa řemesel s.r.o. sídlící v Družci v okrese Kladno.

Nabízíme širokou škálu řemeslných prací. Provádíme veškeré zednické práce, opravy a rekonstrukce všech druhů objektů, zateplení fasád, montáže sádrokartonových konstrukcí a příček, malby a nátěry, pokládku zámkových dlažeb, oplocení, zdění a obkladačské práce. Jsme schopni pro vás zajistit elektromontážní, topenářské, výškové, klempířské, zámečnické, pokrývačské a tesařské práce, celkové úklidy domů a budov a revizní kontroly plynových kotlů. Nově poskutujeme i řemeslnou správu nemovitostí.

Pro případný zájem či jakékoliv dotazy nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím e-mailu nebo na telefonních číslech, uvedených na našich webových stránkách.

ADRESA

Správa řemesel s.r.o.

Hlavní 7

273 62 Družec

IČ: 24216755

DIČ: CZ24216755

 

 

TELEFON

Michal Pluháček

+420 773 096 666

Jiří Burgr

+420 777 894 667